SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

ESKİŞEHİRSPOR ile bağlarını kopardıktan sonra İstanbul'da Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına varan Erkan Zengin, “Ya Fenerbahçe'de forma giyerim. Ya da futbolu bırakırım” tehdidini savurdu. Sarı-lacivertli kulüp ile yaptığı görüşme sonrasında Eskişehirspor cephesinin sorun çıkardığına dikkat çeken yıldız futbolcunun menajeri Hakan Şirin, “Erkan'ı burada zor tutuyorum. İsveç'e gitmek istiyor. Eskişehir yönetimi verdiği sözü tutmak zorundadır” dedi.

BAŞKAN Mesut Hoşcan'ın ‘Menajer oyunu' şeklindeki açıklamasına tepki gösteren Şirin, “Biraz delikanlı ve mert olsun. 12 Ocak'a kadar kendine kulüp bul dedi ve alnından öperek gönderdi. Şimdi farklı düşünüyor. Televizyona çıkıp şov yapmasın” ifadesini kullandı.

Sıkı pazarlık var

FENERBAHÇE yönetimi Erkan Zengin için Eskişehirspor kulübüyle resmi görüşmelere başladı. Sarı-lacivertliler, 29 yaşındaki futbolcu için 500 bin Euro'nun yanı sıra defans oyuncusu Serdar Kesimal'ı takas olarak önerdi. İki kulüp arasındaki pazarlığın bir kaç gün içinde tamamlanması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:00:39,