SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demirkol’dan sert eleştiri!

Süper Lig'in 16. haftasında Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan derbinin ardından ünlü yorumcu Mehmet Demirkol karşılaşmayı değerlendirdi.

Güncellenme: 09:32, 05/01/2015
Demirkol’dan sert eleştiri!

Süper Lig’in 16. haftasında Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan derbinin ardından ünlü yorumcu Mehmet Demirkol karşılaşmayı değerlendirdi.

Sarı kırmızılı takımın 2-0 kazandığı mücadelenin ardından değerlendirmelerde bulunan Demirkol, Beşiktaş’ın maç boyunca etkisiz kalmasına dikkat çekti.

Demirkol ayrıca Veli Kavlak’ın kırmızı kart gördüğü pozisyondaki hareketini “laubalilik” olarak yorumlarken Slaven Bilic’in derbilerdeki başarısızlığından söz etti.

İşte Demirkol’un köşe yazısından bir bölüm;

“Galatasaray sıradan bir oyun oynayarak rahat kazandı derbiyi. Hem de çok rahat. Çünkü Hamzaoğlu geldiğinden beri söylediğim gibi: Çekilirsen Galatasaray ezer… Beşiktaş'ta ise durum farklı. Atiba'nın üstüne Veli'nin yaptığı laubaliliği anlamak mümkün değil. Böyle bir maçın böyle bir dakikasında hem de… Bilic'in strateji tercihini analiz etmek ise olanaksız. Kendisini her derbide tekzip ediyor. Bilic'in Beşiktaş için önemini biliyorum. Ama Bilic'le olmaz diyenlere bundan sonra şaşırmış gözlerle bakmam. Argümanlarını anlıyorum.”

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:09:19,