SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Osmanlıspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, PTT 1. Lig’de Antalyaspor karşısında aldıkları bir puanı, şampiyonluk yolunda çok önemli bulduğunu söyledi.

Vural, 2-2 biten maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Tisdell’in 59. dakikada kırmızı kart görmesinin ardından kalelerinde çok sayıda pozisyon gördüklerini ifade etti.

Kalecileri Ahmet Şahin’i kurtarışlarından dolayı tebrik eden Vural, “Uzun yıllardır hocalık yapıyorum, bir kalecinin kazanılan puanda bu kadar emeğinin olduğunu görmedim. Ahmet’e hangi övgüyü yapsam azdır. Antalyaspor taraftarlarının kaçan goller nedeniyle çok üzüldüğü bir maç oldu. Rakip 12 pozisyon buldu, biz ise 7 pozisyona girdik. Şampiyonluk yolunda çok önemli bir puan aldık” diye konuştu.

“İKİNCİ DEVRE DAHA İYİ OLACAĞIZ”

Vural, Antalyaspor’un, puan tablosunda Osmanlıspor’un gerisinde kaldığına dikkati çekerek, “Alınmış beraberliği bu nedenle önemsiyorum. Osmanlıspor ikinci devre yönetimiyle, oyuncusuyla, teknik ekibiyle bu ligden yukarı çıkmak adına çok önemli bir uğraş verecek” değerlendirmesinde bulundu.

“ARA TRANSFERDE TAKIMA TAKVİYE YAPACAĞIZ”

Ara transfer döneminde takıma takviye yapacaklarını dile getiren Vural, şunları kaydetti:

“Yönetim kurulumuzla transfer konusunu çalışacağız. Bir an evvel takıma ilaveler yapmak durumdayız. Kulübün daha önce yaptığı çalışmalar var. Kulüpteki 10. günüm, kısa sürede takımın röntgenini çekme şansım yok. Arkadaşlarımızın görüşleri ve benim gördüklerimle bir takviye yapılacak. Oynamayan 1-2 kardeşimiz müsaade istediler. Bir yabancı oyuncu çalışmamız var.”

Yayınlanma Tarihi:12:29,