SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tarık ERYİĞİT / DIŞ HABERLER

Inter’in sezon sonuna kadar Arsenal’den kiraladığı Lukas Podolski’nin evraklarının henüz gelmemesi nedeniyle yaşanan kriz taraftarların büyük tepkisine neden oldu.

Roberto Mancini’nin Galatasaray’ın başında bulunduğu dönemde de istediği ancak alamadığı Podolski ile buluşmasına şimdi de Arsenal engel oldu. Cuma gününden bu yana Milano’da bulunan ve sağlık kontrollerinden geçen Podolski, gerekli evraklar gönderilmediği için henüz resmi imzayı atamadı.

Arsenal’in beklenen evrakları henüz göndermemesi nedeniyle resmiyet kazanamayan transfer Mancini’yi de sinirlendirdi. Salı günü oynanacak Juventus karşılaşmasında Podolski’yi ilk 11’de oynatmak isteyen İtalyan çalıştırıcı, transfer sonlanmadığı için Alman yıldızı takımlar birlikte çalıştıramadı. Hazırlıklarını salonda sürdüren golcü futbolcu da gelişmeler karşısında tedirgin…

Yaşananlar karşısında çılgına dönen Inter taraftarları ise Arsenal’in evrakları göndermemesi ile ilgili net bir açıklama yapmamasına da tepkili… Belgelerin neden gelmediği ise hala belirsizliğini koruyor.

Yayınlanma Tarihi:14:11,