SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim Üzülmez AMK’ya konuştu

Unutulmaz sol bek, Bilic’in şu ana dek derbi kazanamadığını hatırlatarak “Bu ona ekstra motivasyon sağlayacaktır. Bu da Beşiktaş’ı ön plana çıkarır. Ancak kanatları iyi kullanmaları şart” dedi.

Güncellenme: 09:45, 04/01/2015
İbrahim Üzülmez AMK’ya konuştu

Dev maçı AMK'ya yorumlayan İbrahim Üzülmez, Bilic faktörüne vurgu yaptı. Beşiktaşlı taratarların unutamadığı isimlerden biri olan Üzülmez, “Derbilerde favori olmaz. Bu maçı da kimin kazanacağını önceden tahmin etmek çok zor. Kamuoyunda Beşiktaş favori gösteriliyor ancak bu olumsuz bir durum. Bir defa Beşiktaş'ın saha ve seyirci avantajı olmayacak. Olimpiyat Stadı'nın boş tribünleri, istenen futbol engel oluyor. Kadrolara bakarsak G.Saray daha kaliteli. Ama Beşiktaş çok koşuyor” dedi.

“UMARIM FUTBOL KONUŞULUR”

Efsane futbolcu, “Slaven Bilic bugüne kadar hiç derbi kazanamadı. Bu ona ekstra motivasyon sağlayacaktır. Bu sahaya yansırsa, Beşiktaş iyice öne çıkar. Ancak kanatları iyi kullanmaları şart. Gökhan Töre ve Olcay Şahan'ın iyi oynadığı bir takım, sadece Galatasaray'ı değil bütün takımları çok zorlar. Her şeyden önce, umarım sonunda sadece futbolun konuşulduğu bir maç izleriz” diye konuştu.