SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Derbiden sonra herkes masaya

Yönetim, G.Saray maçından sonra yoğun mesai yapacak. Siyah-beyazlılar sezon sonu sözleşmesi sona erecek Atiba, Veli, Ersan, Mustafa ve Cenk Gönen ile masaya oturacak.

Güncellenme: 09:48, 04/01/2015
Derbiden sonra herkes masaya

Beşiktaş camiasında 7'den 70'e herkesin aklında derbi var. Kara Kartal evinde konuk edeceği Galatasaray'ı mutlaka yenip tatile lider gitmek istiyor. Ancak teknik heyet ve futbolcular dinlenirken, yönetim pazartesi gününden itibaren yoğun mesai yapmaya başlayacak. Siyah-beyazlılar sezon sonu sözleşmesi sona erecek Atiba, Veli, Ersan, Mustafa ve Cenk Gönen ile daha fazla zaman kaybetmeden masaya oturacak. Çünkü bu oyuncular, 1 Ocak itibariyle istedikleri kulübe imza atma hakkı elde ettiler.

Ancak yönetimin tek bir kişi hariç kimseyi kaybetmeye niyeti yok. Teknik direktör Bilic'in de görüşlerini alan yöneticiler, özellikle orta sahanın dinamoları Veli ve Atiba'ya derhal imza attırmaya çalışacak. Aksi takdirde Atiba'ya West Ham'ın, Veli'ye ise Fenerbahçe'nin ilgisi biliniyor. Kaleci Cenk Gönen, Ersan ve Mustafa Pektemek de Hırvat hocanın kalmasını istediği isimler… Kontratı biten son isim Tomas Sivok'a ise yeni sözleşme önerilmeyecek.