SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo iç giyim sektörüne nasıl adım attı?

Danimarkalı internet sitesi Ekstra Bladet, Real Madrid'in süper yıldızı Cristiano Ronaldo'nun iç giyim sektörüne nasıl adım attığını yazdı.
Başlarda Ronaldo'nun aklında böyle bir düşüncesi olmadığı ancak Ronaldo'nun ünlü tenisçi Caroline Wozniacki'nin fotoğraflarını gördükten sonra fikir değiştirdiği ifade edildi.
İsveçli tekstil şirketi JBS ile ortaklığa giden Ronaldo, o zamana kadar zarar eden şirketi yaklaşık 4.3 milyon sterlin kâra geçirdi.
Ekstra Bladet'e açıklamalarda bulunan JBS yöneticisi Morten Alstrup, aslında her şeyin ünlü tenisçi Caroline Wozniacki sayesinde başladığını söyledi.
"Ronaldo'yla çalışabilmemizin asıl nedeni Wozniacki" diyen Alstrup, "O, Wozniacki'nin kendisi için özel olarak dizayn ettiğimiz iç çamaşırlarıyla fotoğraf çektirmesinden ilham aldı ve böyle bir işe girişti" ifadelerini kullandı.
Ancak Ronaldo'nun bu işe girmesi bir süre Wozniacki'nin işine son verilmesine neden oldu. Alstrup bu durumu ise şöyle açıkladı: Wozniacki ile de piyasada bir hedefimiz vardı ancak CR7'nin yarattığı etki hayallerimizin bile ötesinde oldu. Böyle olunca Wozniacki ile çalışmaya son vermemiz şirket açısından daha faydalıydı.