SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emmanuel Frimpong alay konusu oldu

İngiltere oynadığı her kulüpte başarısız olan Ganalı futbolcu Emmanuel Frimpong, sezon sonunda Liverpool'dan ayrılacağını açıklayan Gerrard'ın kariyeriyle dalga geçmeye kalkışınca alay konusu oldu.

Güncellenme: 16:00, 03/01/2015
Emmanuel Frimpong alay konusu oldu

Arsenal altyapısından yetişen ancak teknik direktör Arsene Wenger tarafından yetersiz görüldüğü için sözleşmesi boyunca İngiltere’nin çeşitli kulüplerine kiralanan Emmanuel Frimpong, son olarak Barnsley takımından da kovulunca Rusya Premier Lig’i ekiplerinden FC Ufa’yla 3 yıllık sözleşme imzalamıştı.

İngiltere’de futbolundan çok yaptığı skandal açıklamalarla gündeme gelen, Arsenal döneminde yeterince forma şansı bulamamasını Ganalı ve siyahi olmasına bağlayan Frimpong, Gerrard’ın veda açıklamasına hitaben yaptığı Instagram paylaşımıyla yine tepkileri üzerine çekmeyi başardı.

Steven Gerrard ve Anderson’un fotoğraflarını paylaşan Frimpong, Anderson gibi bir oyuncunun bile Gerrard’dan daha fazla kupa kaldırdığına dikkat çekti ama İngiltere kariyerinde oynadığı 6 kulüpte ancak bir elin parmağını geçecek kadar maça çıkmış bir oyuncunun Gerrard gibi bir efsanenin kariyeriyle bu şekilde dalga geçmeye çalışması kimseyi etkilemedi. Frimpong hem sosyal medyada hem de İngiliz basınında şimşekleri üzerine çekerken Manchester United taraftarları bile bu espriyi “saçma” olarak yorumladı.aaa

 

Yayınlanma Tarihi:15:51,