SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Krasic’den mesaj var

Fenerbahçe A2 Takımıyla çalışmalarını sürdüren Sırp oyuncu, ülkesinin basınına yaptığı açıklamada sarı-lacivertli kulüpten ayrılık sinyali verdi.

Güncellenme: 12:34, 02/01/2015
Krasic’den mesaj var

Fenerbahçe’ye büyük umutlarla gelen ancak bir türlü istenen seviyeye ulaşamayan, şuanda A 2 takımı ile çalışan Milos Krasic, ülke basınına açıklamalarda bulundu. Ocak ayında ayrılık sinyali veren Milos Krasic, birkaç teklif aldığını da dile getirdi.

Sırp yıldız 2015’teki futbol kariyer planlaması hakkında konuşurken, ”Birkaç teklif var. Önce Fenerbahçe’deki durumumu değerlendirmek istiyorum. İstanbul’u, taraftarları, takım arkadaşlarımı seviyorum. Oynamak istiyorum ancak oynamıyorum. Karşılıklı oturup konuşacağız. Kariyerime İspanya, Rusya ya da Türkiye’de devam edebilirim. Çok yakında belli olacak” ifadelerini kullandı.

Milos Krasic, daha önce yaptığı açıklamada da ilginç ifadeler kullanırken, ”Fenerbahçe ile iki yıl daha kontratım var ancak içinde bulunduğum bu durum beni çok rahatsız ediyor. Şu an ise Fenerbahçe’de oturuyorum ve paramı alıyorum” demişti.