SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den Erkan Zengin açıklaması

Fenerbahçe'de basın sözcüsü Mahmut Uslu ve Asbakşan İlhan Ekşioğlu, Eskişehirspor'dan Erkan Zengin için açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 19:32, 02/01/2015
Fenerbahçe’den Erkan Zengin açıklaması

Fenerbahçe’de basın sözcüsü Mahmut Uslu ve Asbakşan İlhan Ekşioğlu, Eskişehirspor’dan Erkan Zengin için açıklamalarda bulundu.

Erkan Zengin’in menajerinin kendilerine ulaştığını söyleyen Uslu, Eskişehirspor yönetimine teklif yaptıklarını ve yanıt vermelerini beklediklerini dile getirdi.

Uslu, “Bizim takımımızın transfere ihtiyacı yok. Erkan Zengin sevdiğimiz, beğendiğimiz bir oyuncu. Oyuncunun alacağı ve kulübe verilecek miktar konusunda oyuncu ve menajeri Eskişehirspor ile el sıkışmış. Bize böyle söylendi. Başkan ile beraber değerlendirdik. Hocamızla da bir saat önce konuştuk bize yararlı olacağını söyledi. Biz de onun üzerine Eskişehir kulübü başkanına bu şekilde olursa alabiliriz dedik. Onlar da bize oyuncunun alacağını yatırdıklarını söylediler. Ve dolayısıyla kendileri düşüneceklerini söylediler. Durum budur” dedi.

İlhan Ekşioğlu da Erkan Zengin ile görüşmediklerini ancak menajer ile anlaştıklarını dile getirirken artık topun Eskişehirspor’da olduğunu ifade ederek, “Zannediyorum bugün, yarın haber gelir netleşir”değerlendirmesinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:18:12,