SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Belözoğlu kararını verdi

Fenerbahçe’de aynı Dirk Kuyt gibi sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan bir diğer isim ise takımın tecrübeli ismi Emre Belözoğlu... Mukavelesi tamamlanacak oyuncuyla ilgili her gün yeni iddialar ortaya atılıyor. Emre Belözoğlu iddialar hakkında ilk kez bu kadar net konuştu.
Başarılı futbolcu ise hakkındaki transfer söylentilerinden son derece rahatsız oluyor. Emre, şu anda kimseye bu konuda bir açıklama yapmadığı belirterek, “Sezon sonuna kadar Fenerbahçe ile mukavelem devam ediyor. Bir kaç yıl daha futbol oynamayı düşünüyorum. Futbolu sezon sonunda bırakmak gibi bir planım yok. Fenerbahçe benim şu andaki takımım. Sezon sonunda oturur konuşuruz. Eğer olmazsa, o zaman benim için yurt dışı kapısı açılır” değerlendirmesini yaptı.
ABD’ye yeşil ışık! Sarı-Lacivertliler’in kaptanı, Fenerbahçe’den ayrılması durumunda gideceği takımı ise şu sözlerle özetledi: Bu ABD ya da başka bir Avrupa ülkesi takımlarından biri olabilir."
"Şimdilik enerjimi bu tür söylentilere değil, Fenerbahçe’nin başarısına harcıyorum. Buna odaklandım. Sosyal medyada hakkımda çıkan haberlere fazla itibar edilmesin.”