SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım yalnız bırakmadı

THY Avrupa Ligi Top 16 turu F Grubu ilk maçında Rus ekibi CSKA Moskova'yı ağırlayan sarı-lacivertlileri, taraftarları yalnız bırakmadı. Karşılaşmayı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım da takip etti.

Güncellenme: 22:32, 02/01/2015
Aziz Yıldırım yalnız bırakmadı

Basketbol THY Avrupa Ligi Top 16 turu F Grubu’nun ilk maçında Rusya’nın CSKA Moskova ekibini ağırlayan Fenerbahçe Ülker’i, taraftarı yalnız bırakmadı.

Ülker Sports Arena’da oynanan karşılaşmada salonun tamamına yakınını dolduran sarı-lacivertli taraftarlar, takımlarına büyük destek verdi.

Taraftarların Fenerbahçe Ülker bencinin arkasına İngilizce olarak açtığı “Dörtlü final için kalbini sahaya koy” pankartı dikkati çekti.

Aziz Yıldırım yalnız bırakmadı

Sarı-lacivertlilerin, ilk tur grubunu namağlup bir şekilde tamamlayarak Top 16’ya yükselen ve şampiyonluğun en büyük adayları arasında gösterilen CSKA Moskova’ya karşı oynadığı karşılaşmayı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım da izledi.

Salona sarı-lacivertli kulübün genel sekreteri Mahmut Uslu’yla gelen Yıldırım, karşılamayı her zaman oturduğu Fenerbahçe Ülker bencinin arkasından takip etti.

Zisis, ilk maçında

Fenerbahçe Ülker’in yeni transferi Yunan oyun kurucu Nikos Zisis, kadroda yer aldı.

Tecrübeli Yunan basketbolcu, sarı-lacivertli takımla ilk maçına “1” numaralı sırt formasıyla çıktı.

Yayınlanma Tarihi:20:44,