SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Turuncu-beyazlı ekibin antrenmanına, sakatlığı geçen Mehmet Sak da katıldığı. Antalyaspor maçının son dakikalarında alt adalesinde ağrı hisseden Tiago, hafta başından beri idmanlara katılmıyor. Golcü futbolcunun kontrol amaçlı MR’ının çekildiği belirtildi.

Abdullah Karmil’in cezası sona ererken Luiz Ramirez ise cezası nedeniyle Elazığspor müsabakasında forma giyemeyecek.

Öte yandan, Tiago ve Luiz, Adanalıların yeni yılını kutladı.

Tiago Bezerra, yeni yılın takım adına güzel geçmesini dileyerek, “Dünya’da barışın hakim olduğu, savaşların sona erdiği bir yıl diliyorum. Takımımız adına da bu yıl inanıyorum ki güzel geçecek. Antalyaspor deplasmanında önemli bir galibiyet aldık. İlk yarı öncesi herkesin evine mutlu gitmesi için Elazığspor müsabakasını da kazanmak istiyoruz. Son müsabakada bir sakatlık yaşadım. Tedavim devam ediyor. Pazartesi günü sahada olmayı çok istiyorum” ifadelerini kullandı.

Luiz Ramirez de yeni yılda takımın hedefe ulaşması için çok çalışacağını belirterek, “Kimin oynamasından çok takımın başarısı önemli. Takım arkadaşlarım sahada özveri ile mücadele ediyor. Ben de görev aldığım zaman elimden geleni yapmaya çalışıyorum. 4 sarı kart nedeni ile Elazığspor deplasmanında takımımı yalnız bırakacağım. Antalyaspor maçında alınan galibiyetin anlam kazanması için arkadaşlarım Elazığ’dan puan getireceklerine inanıyorum” değerlendirmesinde bulundu.