SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan sert tepki

Başkan Aziz Yıldırım, başyazısında “Fenerbahçeliler linç edilirken alkış tutanların pişmanlık dolu konuşmalarını izliyoruz” yorumunu yaptı.

Güncellenme: 11:54, 01/01/2015
Aziz Yıldırım’dan sert tepki

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün resmi dergisindeki başyazısında önemli konulara değindi.

Yıldırım, “Haklı ile haksızın, doğru ile yanlışın, zalim ile mazlumun birbirine karıştığı, yara bere içindeki vicdanlarımızla ortak akla ulaşamayan mücadele dolu yıllar yaşadık ve yaşamak zorunda bırakıldık” ifadesini kullandı.

Adımıza konuşuyorlar

Yıldırım özetle şunları söyledi: Hesaplanamayan karşı duruşumuz ve sorgulanamayan Fenerbahçeliliğimizle buradaydık. Şimdilerde birileri, adımıza ve adımızla konuşuyorlar. Hayretle ve ibretle seyrediyoruz. Fenerbahçe ve Fenerbahçeliler linç edilirken alkış tutanların pişmanlık dolu konuşmalarını izliyoruz. Hukuka aykırı delil tartışmalarını seyrediyoruz.

Baştan beri biliyorduk

Bir günlük nezarethane misafirliklerine avazı çıktığı kadar bağıranların, bizler aynı durumdayken, nerede olduklarını düşünüyoruz. 17-25 Aralık süreci yaşanmaktaydı. Herkes, güçler arasında gidip gelirken biz bunun bir operasyon olduğunu söyledik. Çünkü başından beri biliyorduk; İteni de, tutmayanı da. Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi “Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, müritler ve mensuplar memleketi” olmayacaktı. Biz hep buradaydık.

Yayınlanma Tarihi:10:47,