SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karaman, kulüp tesislerinde yönetim kurulu üyeleri, futbolcular, eski oyuncular, altyapı antrenörleri ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Camianın yeni yılını kutlayan Karaman, 2015’te dünyada sevgi, barış ve hoşgörünün egemen olmasını diledi.

Karaman, bu yıldan kendi adına memnun olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Takım olarak geldiğimiz nokta, ilk basın toplantımızda hepimize hayal olan bir yer. Basın mensuplarının bana yönelttiği ‘küme düşme’ ile ilgili sorularını hatırlıyorum. Şükürler olsun, burada bir güç birliği oluştu. Taraftarımızın, basın mensuplarının ilgi ve alakası, futbolcuların ve teknik heyetin son derece özverili çalışmaları oldu. Bu özverili çalışma neticesinde ortaya güzel bir tablo çıktı. Bu tabloyu nasıl daha güzele çevirebiliriz, onun hesabı içerisinde olacağız. İnşallah 2015 yılı bizlere ufuk açan bir Adana Demirspor’u izlettirir.”

Karaman, bir gazetecinin transferle ilgili sorusu üzerine, “Rekabet ortamı oluşması anlamında belki katılacak oyuncular olabilir, belki profesyonellik adı altında bizimle olmak istemeyen arkadaşlarımız olabilir ancak oyuncu kardeşlerimizin hepsi bizim için çok değerli, önemli. Transfer yapılacak olursa o ortamda daha tatlı rekabet oluşması için yapılabilir. Şu an kesinleşmiş hiçbir transferimiz söz konusu değil” diye konuştu.