SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Hamzaoğlu’nun kadrosu

Son gelişmeler Hamzaoğlu’nu çok sevindirdi. Deneyimli hoca, 3 yabancı yıldızının yanı sıra Ankara’da kart görmeden maçı bitiren Burak, Selçuk ve Semih’i de içeren ideal 11’iyle derbiye çıkma şansı yakaladı.

Güncellenme: 10:46, 31/12/2014
İşte Hamzaoğlu’nun kadrosu

AMKSPOR / Bahadır Çokişler

G.saray'da tüm gözler derbiye çevrildi. Sarı-kırmızılı ekip, Olimpiyat Stadı'nda alınacak Beşiktaş galibiyetinin ligin zirvesinde çok şeyi değiştireceğinin farkında… Nitekim teknik patron Hamza Hamzaoğlu da gece gündüz Kartal'ı avlamanın planlarını yapıyor. Derbide saldırgan bir futbol sergileyeceklerini belirten Hamzaoğlu'nun keyfi, cezalı ve sakatlardan gelen iyi haberlerle ikiye katlandı. Taraftarların sevgilis Felipe Melo cezası nedeniyle Ankara'da yoktu. Brezilyalı Beşiktaş maçında takıma geri dönecek. Sakatlıkları sebebiyle son hafta forma giyemeyen Sneijder ve Chedjou'nun da tedavileri bitti.

Tek hedef 3 puan

Tamamen iyileşen iki isim, takımla beraber antrenmanlara başladı. Son anda bir aksilik yaşanmazsa bu futbolcular da Melo gibi 11'e dönecek. Sınırda oldukları için Ankara'da diken üstünde oynayan Burak Selçuk ve Semih de maçı kartsız bitirmeyi başarmışlardı. Böylece Hamzaoğlu, 3 yabancı yıldızın yanı sıra Burak, Selçuk ve Semih'i de içeren ideal 11'iyle derbiye çıkma şansı yakaladı. Kısacası Galatasaray'ın, Olimpiyat Stadı'nda ezeli rakibini devirmemesi için hiçbir sebep kalmadı.

Yayınlanma Tarihi:09:13,