SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Güneş: Haddimizi bilerek oynadık

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu'nda sahasında Kayserispor'u 3-0 yenen Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor'un teknik direktörü Bahattin Güneş, rakipleri karşısında oyun disiplinini iyi sağladıklarını, hadlerini bilerek oynadıklarını ve bunun sonucunda da galip geldiklerini söyledi.

Güncellenme: 16:14, 31/12/2014
Güneş: Haddimizi bilerek oynadık

Güneş, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Kayserispor karşısında genç oyuncularına forma şansı verdiklerini ancak oyun anlayışında bir farklılık olmadığını belirterek, “Oyun disiplinini iyi sağladık, haddimizi bilerek oynadık ve galip geldik. Oyuncularımı kutluyorum” dedi.

Amatör Lig’de 12 yıl mücadele ettikten sonra bu sezon profesyonel ligde yer aldıklarını ifade eden Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bayburt halkı da arkamızda. Onlar da bugünkü mücadeleden zevk almıştır. Yarına bakacağız. En iyi şekilde çalışarak yolumuza devam edeceğiz. Lig bizim için daha önemli, kupada da gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz.”

Kayserispor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Seçme ise oynadıkları oyuna göre sonucun normal olduğunu söyledi.

Kendilerinden forma isteyen oyunculara bugün forma şansı verdiklerini ifade eden Seçme, “Ama onlar bu şansı değerlendiremediler. Gitmek isteyen oyuncular sahada kendini gösterdi. Biz de devre arasında gerekenleri yapacağız” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:09,