SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

11 Ocak tarihinde oynanacak olan Ted Kolejliler – Galatasaray Liv Hospital basketbol maçı öncesinde Ankara’da Anıtkabir’i ziyaret etme kararı alan Ultraslan grubu bu kararını sarı kırmızılı yönetimle paylaştı.

Galatasaray yönetimi de kendi arasında yaptığı fikir alışverişi sonrasında Ultraslan’ın bu hareketine destek vererek Anıtkabir ziyaretine taraftarının yanında katılma kararı aldı.

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Gençlerbirliği – Galatasaray maçı öncesinde Ankara’ya giden Galatasaray kafilesi, Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak’ın girişimleri sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan randevu talep etmiş ve bu talebin kaul edilmesi sonrasında yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı ziyaret etmişti. Ziyaret sonrasında Albayrak’ın basına yaptığı açıklamalar ise sosyal medyada hayli ses getirmişti. Albayrak açıklamalarında yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın çok ihtişamlı olduğunu belirtmiş ve Saray'a hayran kalan bazı yabancı oyuncuların Türkiye vatandaşı olmaya karar verdiğini söylemişti.

Hürriyet