SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçeli yıldızdan ayrılık mesajı

Fenerbahçe'nin milli yılıdız Emre Belözoğlu'nun sene sonu sözleşmesi sona eriyor Peki Emre ne yapacak?İşte Emre Belözoğlu'nun kararı!

Kontratı biten yıldızlardan Emre, Kuyt, Selçuk ve Serdar'la yeni sözleşme imzalanmaması ilk ihtimal. Bu isimlerden Emre Belözoğlu, her ne kadar üç yıl daha futbol oynama planı yapsa da, onun sportif direktörlük görevine getirilmesi Başkan Aziz Yıldırım'ın aklındaki ilk formül.
Sezonun ilk yarısında bazı maçlardaki olayları eleştirilen ve hedef haline gelen Emre Belözoğlu için futbolu bırakıp sarı-lacivertli kulüpte sportif direktör olacağı da gündeme gelmişti. Ancak Emre kanadında şu an için böyle bir plan yok… Tecrübeli isim, en az 2-3 yıl daha futbol oynamak istiyor ve sportif direktörlük de düşünmüyor. Ve futbola da yönetimin uygun görmesi halinde Fenerbahçe’de nokta koymak istiyor.
HELE DE FENERBAHÇE’YE Yakın çevresine açıklamada bulunan Emre’nin mesajı net: Kimseye kambur olmam… Hele de Fenerbahçe’ye hiç olmam. ABD’den falan teklif geldiği söyleniyor ama yok. Ha istenmezsem kulüp bulmakta da zorluk çekmem… İstemediler gittim (A.Madrid), istediler geldim.
Türk futbolunun kariyer anlamında en parlak futbolcusu… Sahadaki hırçınlığı ve agresifliği tartışma konusu ama tartışmasız olan futbolu ve takımına yaptığı katkısı… Tabii ki bu kişi Emre Belözoğlu… Fenerbahçe’nin kaptanı… Sezon sezonunda sözleşmesi sona eriyor. Peki bu konuda 34 yaşındaki oyuncu ne düşünüyor?