SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ile yöneticiler Metin Albayrak ve Mete Vardar, futbol takımının teknik heyete ve oyuncularının yeni yılını kutladı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Beşiktaşlı yöneticiler, 2015’in hayırlı bir yıl olması temennisinde bulundular.

Kutlamada bir konuşma yapan Ahmet Nur Çebi, “2015 yılı inşallah hayırlara vesile olacaktır. Ailelerinizle birlikte mutlu bir yıl diliyorum. Yeni yılın başarı getirmesini diliyorum” dedi.

Metin Albayrak da 2015’in Türkiye ve Beşiktaş için hayırlara vesile olmasını dileyerek “Sizlerle gurur duyuyorum. Ahmet Nur Çebi ve Mete Vardar’a teşekkür ediyorum. Burada tam bir aile ortamı yarattılar. 2015, umarım sağlık ve huzur içinde geçer. Sakatlıksız bir yıl diliyorum. Yeni yıl, Türkiye ve Beşiktaş’a hayırlı olsun” diye konuştu.

Mete Vardar ise teknik heyet ve futbolcularla birlikte güzel bir sinerji oluşturduklarını belirterek, “Biz büyük bir aileyiz. Bu ailenin üyesi olduğum için mutluyum. Burada olmaktan keyif alıyorum. Teknik heyet ve futbolcularla birlikte bir sinerji oluşturduk. İyi bir ekibiz ve bu birlikteliğin uzun yıllar sürmesini temenni ediyorum. 2015’in keşke bitmeseydi diyeceğimiz bir yıl olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

‘BUNUN BİR PARÇASI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ’

“Ben ve arkadaşlarım buranın bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. 2014’te önemli başarılar elde ettik. Arkadaşlığımızı korursak, birbirimize sahip çıkarsak yeni yılda başarılar kazanacağımıza olan inancım tam. Önümüzde önemli bir maç var. Birbirimize olan desteğimizi sürdürerek yeni yılda önemli başarılar elde edeceğimize inanıyorum.”

Siyah-beyazlı takımın kaptanı Tolga Zengin de yönetim kurulu üyelerine verdikleri destekler için teşekkür ederek, “Bizi kardeş gibi gördüğünüz için teşekkürler. 2014 yılını acısıyla tatlısıyla bitirdik. Başarımızı 2015’te de sürdürmek istiyoruz. İnşallah işin sonunda yine birlikte oluruz” ifadelerini kullandı.