SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu 4. hafta maçında 30 Aralık Salı günü deplasmanda Altınordu ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, hazırlıklarını öğle saatlerinde Can Bartu Tesislerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktör İsmail Kartal yönetiminde saat 13.00'de başlayan çalışma 1 saat 15 dakika sürdü. Antrenman iki grup halinde gerçekleştirildi. Bir grup salonda yaptıkları kuvvet çalışmasının ardından sahada dayanıklılık koşusuyla antrenmanı tamamladı.

Diğer grup ise sahada koşu, ısınma ve çabukluk hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde gerçekleştirilen 5'e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdürdü. Taktiksel ve bireysel çalışmalarla antrenman tamamlandı.

Emmanuel Emenike ve Pierre Webo ise özel program dahilinde tedavi ve çalışmalarını devam ettirdi.

Bu antrenmanla Altınordu maçı hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçe saat 16.00'da Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak özel uçakla İzmir'e hareket edecek. Fenerbahçe’nin 18 kişilik Altınordu kamp kadrosunda ise şu oyuncular yer aldı:

Mert Günok, Erten Ersu, Caner Erkin, Hakan Çinemre, Hasan Ali Kaldırım, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Michal Kadlec, Selçuk Şahin, Caner Koca, Uygar Mert Zeybek, Diego Ribas, Mehmet Topuz, Erman Taşkın, Ramazan Civelek, Aziz Ceylan, Alper Potuk, Dirk Kuyt.