SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Duygun Yarsuvat iddialı konuştu

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat ve Başkan yardımcısı Hamdi Yasaman, Galatasaraylılar Cemiyeti'nde düzenlenen yeni yıl programında GSTV'ye açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 21:25, 29/12/2014
Duygun Yarsuvat iddialı konuştu

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat ve Başkan yardımcısı Hamdi Yasaman, Galatasaraylılar Cemiyeti’nde düzenlenen yeni yıl programında GSTV’ye açıklamalarda bulundu.

İşte Duygun Yarsuvat’ın sözleri:

“2015 güzel bir yıl olacak. Şampiyon olacağımızı tahmin ediyorum. Bugün hep birlikte olmak istedik. Birlikteliğimizi güçlendirmek için.Bunlar devam edecek.”

“DERBİDE TAKIMA GÜVENİYORUZ”

“Yoğun bir çalışmamız var. 31 Aralık’ı geçtiğimiz zaman önümüz daha net olacak. Beşiktaş’la her zamanki gibi futbol maçı oynayacağız. Bir oyuncularımıza, hocamıza ve yöneticilerimize güveniyoruz. Sonuç iyi olacak diye düşünüyoruz. Ama kötü de olsa yolumuza devam edeceğiz.”

YASAMAN: “2015 GALATASARAY’IN YILI OLSUN”

Düzenlenen gecede Duygun Yarsuvat’tan sonra GSTV’ye konuşan Başkan Yardımcısı Hamdi Yasaman yeni yılda başarı dileklerinde bulundu. “2015 Galatasaray’ın 110. kuruluş yıldönümü. İnşallah bu yılı da şampiyonluklarla taçlandıracağız. Ülkemiz için iyi bir yıl olsun. Galatasaray yalnızca futbolda değil diğer branşlarda da başarılı olur umarım. Düşüncemiz bu.”

“Şu anda ligin en formda iki takımı karşılaşacak. Güzel bir maç olacak. Kim iyi oynarsa o kazanacak. Her ihtimal olur. Hava da soğuk olacaktır. Zor bir stadyum biliyorsunuz. Güzel bir maç olacağını tahmin ediyorum.”

Sporx