SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Paylaşılamayan penaltı!

Hakem düdüğü çalınca, takımın penaltıcısı Emre doğal olarak topa yöneldi. Sayısız gol kaçıran Sow da muradına ermek için topu istedi. Taraftarların Diego tezahüratı üzerine Volkan gelip “O atsın” dedi. Sambacı ise memleket meselesi haline gelen penaltıyı gole çeviremedi!

Güncellenme: 08:53, 28/12/2014
Paylaşılamayan penaltı!

Fenerbahçe dün mükemmel bir futbolla Mersin İdman Yurdu'nu yenmeyi başardı. Maç 1-0 bitti ama kaçan sayısız gol kaçtı. Sarı-lacivertliler sahadan çok daha farklı bir skorla ayrılabilirdi. Ancak 84. dakikada yaşananlar, maçın da skorun da önüne geçti. Bülent Yıldırım bu dakikada Fenerbahçe lehine bir penaltı verdi. Yerde kalan isim Diego'ydu. Düdük çaldıktan sonra takımın penaltıcısı olan Emre Belözoğlu doğal olarak topa yöneldi. Maç boyunca iyi oynasa da bir türlü gol atamayan Moussa Sow da topu istedi. Bu esnada taraftarlar devreye girdi.

Kartal seyretti ve sevindi

Sarı-lacivertliler penaltıyı yaptıran Diego lehine tezahüratlar yaptı. Bu seslere kayıtsız kalamayan Volkan Demirel kalesinden koştu geldi ve raconu kesti. Diğer yandan penaltıyı atamayacağını anlayan Sow, son tercihini Emre'den yana kullandı. Ancak Brezilyalı ikna olmadı. Bu arada sahada bunlar yaşanırken, İsmail Kartal kenardan seyrediyordu. Morali bozulan, nitekim oyundan çıktıktan sonra da direkt soyunma odasına giden Emre topu bıraktı. Memleket meselesi haline gelen penaltıyı kullanan Diego ise topu kaleciye nişanladı.