SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dubai’de Pandev zirvesi

Galatasaray'ın Makedon futbolcusu Goran Pandev'in menajeri Carlo Pallavicino ile, oyuncuyu kiralamak isteyen Genoa Kulübü'nün yetkilileri bugün Dubai'de bir görüşme yapacak.

Güncellenme: 13:59, 28/12/2014
Dubai’de Pandev zirvesi

Galatasaray’da devre arasında takımdan ayrılması beklenen Goran Pandev için İtalya basınında sıcak takip sürüyor. Makedon oyuncunun menajeri Carlo Pallavicino’nun, Genoa yetkilileri ile bugün Dubai’de bir görüşme gerçekleştireceği ve transfer için son detayların belirleneceği kaydedildi.

Öte yandan son iddialara göre, Genoa’nın 6 aylık kiralama teklifine Galatasaray yönetimi sıcak bakmadı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncuyu kiralamanın mantıklı olmadığını belirten Galatasaray’ın, 2 milyon Euro bonservis bedeli talep ettiği ifade edildi.

ALTERNATİFİ DE BELLİ!

Genoa’nın bonservis bedeli konusunda Galatasaray ile görüşmelerini sürdürdüğü ve bir sorun çıkması durumunda ise Roma’nın golcüsü Marco Borriello için temaslara başlayacağı öne sürüldü. Galatasaray’da 8 mücadelede sahaya çıkan Pandev, 4 kez ağları sarstı. 31 yaşındaki golcü oyuncu, Galatasaray’a sezon başında 2,4 milyon euro yıllık ücret karşılığında imza atmıştı.

Sporx

Yayınlanma Tarihi:13:48,