SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devre arasında takımı güçlendirmeye yönelik transfer hamleleri gerçekleştirmeye hazırlanan Fenerbahçe, büyük bir yıldızını kaybedebilir. Geçen sezon elde edilen şampiyonlukta ortaya koyduğu müthiş futbolla en büyük katkıyı sağlayan isimlerin başında yer alan Caner Erkin’in, Fenerbahçe’den ayrılacağı ileri sürüldü. İddia İtalyan basın organlarından geldi.

MANCINI DEVREYE GİRECEK Çizme basını, sezon başında Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatan Caner’in yoluna artık Avrupa’nın dev kulüplerinden birinde devam etmek istediğini ileri sürerken, oyuncunun futbol dışı konularda adının sıkça gündeme gelmesinden rahatsız olduğuna değinildi. 26 yaşındaki milli yıldızın, devre arasında ayrılmak için yönetimden izin isteyeceği, adresinin ise İtalya olacağı vurgulandı.

İtalyan medyasında çıkan haberlere göre, daha önce Inter ile söz kesen fakat transferi son anda iptal olan Caner için Mancini’nin devreye girdiği ve bu transferi bitirmek istediği belirtildi. Inter’in bu transferdeki en büyük rakibinin ise Roma olduğu duyuruldu.