SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Her yol O’na çıkıyor!

G.Saray’ın Tolgay Arslan’a ilgisi biliniyor, Alman basını damaddi sıkıntı çeken Hamburg’un başarılı orta sahayı ocak ayında satacağını belirtiyor. Yani Tolgay’ın parçalıyı giymesi için hiçbir engel bulunmuyor

Güncellenme: 09:24, 24/12/2014
Her yol O’na çıkıyor!

HAMBURG'DA harikalar yaratan Tolgay Arslan'ın adı uzun süredir Galatasaray'la anılıyor. Sarı-kırmızılıların Tolgay'ı alarak orta sahaya çok önemli bir takviye yapmak istediği biliniyor. Alman basınında çıkan son haberler de transferin gerçekleşme ihtimalinin fazla olduğunu ispatlıyor.

ALMANLAR'IN yüksek tirajlı gazetesi Bild, Hamburg'un çok ciddi bir maddi krizden geçtiğini ve acil nakit paraya ihtiyacı olduğunu yazdı. Hem ekonomik sorunlarla boğuşan hem de kesinlikle bir golcü almayı planlayan Hamburg'un, kaynak yaratmak için iki futbolcusunu satacağı kaydedildi.

Kontratı bitiyor

BU isimlerin de sol bek Marcell Jansen ve orta saha Tolgay Arslan olduğu belirtildi. Haberi okuyucularına “Arslan ve Jansen yok! Hamburg'un yeni forvet planı” başlığıyla duyuran Bild, Galatasaray'ın veya başka bir ekibin adını anmadı. Ancak edinilen bilgilere göre sarı-kırmızılı kurmaylar, 24 yaşındaki oyuncu için ocak ayında kapıyı çalacak. Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Tolgay'ı para kazanarak göndermek isteyen Almanlar da bu teklifi değerlendirecek.