SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Güray Vural’dan yeşil ışık

Hamza Hamzaoğlu’nun eski öğrencisi iddialı konuştu: Akhisar'ın sol beki Güray Vural, transfer listesinde olduğu Galatasaray'a yeşil ışık yaktı: Ben kendime güveniyorum. G.Saray'a gelirsem sol bekte o formayı alırım. İsmimin anılması bile büyük mutluluk.

Güncellenme: 10:49, 23/12/2014
Güray Vural’dan yeşil ışık

Galatasaray’ın ara transfer döneminde kadrosuna katacağı iddia edilen Akhisar Belediye’nin sol beki Güray Vural, Sabah’a konuştu. Hamza Hamzaoğlu’nun eski öğrencisi, Aslan’a yeşil ışık yakarken iddialı konuştu:

“G.Saray’ı yakından takip ediyorum. Hakan ağabeyi stoperde kullanıyorlar. Sol bekte Telles’ten başka bir alternatif yok. Kendime güveniyorum. Şayet takıma gelirsem o formayı alırım. Galatasaray’da oynamak gurur verici olur. İsmimin böyle bir takımla anılması bile mutluluk verici”

BÜYÜK TAKIM ZAMANI

Transfer konularıyla menajeri Erdinç Şehit’in ilgilendiğini kaydeden Güray, “Kariyerim açısından büyük takımlarda oynayacak seviyeye geldiğimi düşünüyorum” dedi. Hamzaoğlu’na da övgüler yağdıran Güray “Hamza hoca ile hem Denizli’de hem de Akhisar’da çalıştım. Bu günlere gelmemde büyük payı var” yorumunu yaptı.

TOLGAY DA YOLDA   Furkan ve Umut Gündoğan’ı Karabük’e yollayan Galatasaray’da Güray Vural’ın yanı sıra Tolgay Arslan’ın da Ocak ayında imza atması bekleniyor. Umut-Burak ikilisini Cimbom’a getiren menajer Ogan Tarhan geçen hafta Tolgay için Almanya’ya gitti. Hamburg’la sezon sonu bitecek sözleşmesini uzatmama kararı alan 24 yaşındaki gurbetçi oyuncu ara transferde Aslan’a imza atmaya hazır.

Sabah

Yayınlanma Tarihi:10:23,