SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü ile petrol ve doğalgaz şirketi Lukoil arasındaki işbirliği anlaşması hakkında bilgi verildi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki basın odasında gerçekleştirilen tanıtıma, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Lukoil Türkiye Genel Müdürü Alexander Terletskiy katıldı.

Orman, hem kulübe hem de taraftara çeşitli avantajlar sunan önemli bir anlaşma imzaladıklarını belirterek, “Önemli kazançlar sağlanacağına inanıyorum. Taraftarımız, Beşiktaş Lukoil Kart kullanarak hem indirim kazanacak hem de kulübümüz bu anlaşmadan ciddi bir gelir elde etmiş olacak. Şu andaki gidiş trendiyle bakacak olursak, tahmin ediyorum Beşiktaş Kulübü bir yılda 3 milyonun üzerinde bir gelir sağlayacak. Beşiktaş camiası olarak taraftarlarımızla beraber hepimizin kazanacağı bir anlaşma yaptık” diye konuştu.

SPOR KOMPLEKSİ HEDEFİ

Fikret Orman, stat inşaatının tamamlanmasının ardından spor salonu için çalışmalara başlayacaklarını bildirdi.

Basketbol ve diğer spor alanlarıyla alakalı önemli bir spor kompleksi inşaa etme hedefleri olduğunu aktaran Orman, “Projeler üzerinde çalışıyoruz. O kompleksin isim hakkı ve basketbol takımımızın bundan sonraki süreçteki sponsorlukları da dahil olmak üzere bazı çalışmalarımız var” şeklinde konuştu.

İşbirliği yaptıkları bütün şirketlerin kazançlı ve memnun olmasının kendileri açısından çok önemli olduğunu dile getiren Orman, “Ne kadar başarılı olursak o kadar fazla sponsor gelir diye düşünüyorum. Günü geldiğinde kamuoyunda paylaşacağımız şeyler olacaktır” dedi.

Yayınlanma Tarihi:12:59,