SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş ne umdu, ne buldu!

İlk olarak siyah-beyazlı kulübün anlaştığı Diego Ribas’ı daha sonra Fenerbahçe yüksek ücret verip almıştı. O yıldız kulübe mahkumu, Jose Sosa ise Beşiktaş’ın maestrosu...

Güncellenme: 08:54, 23/12/2014
Beşiktaş ne umdu, ne buldu!

FENERBAHÇE ile Beşiktaş'ın 10 numaraları arasında dağlar kadar fark var… Sadece ücretleri değil, sahadaki performansları konusunda da büyük uçurumbulunuyor. Beşiktaş'ın sezon başında ilk olarak anlaşmaya vardığı Diego Ribas için daha sonra Fenerbahçe devreye girmişti. Başkan Aziz Yıldırım, Sambacı ismi çok daha yüksek bir ücretle ikna etmişti.

Önder Özen çok istemişti

SONRASINDA dönemin sportif direktörü Önder Özen'in de çok istediği Jose Sosa ile Beşiktaş anlaştı. O Sosa'nın, Beşiktaşlı taraftarların elden kaçtığı için üzüldüğü Diego'yu sollayabileceği belki kimsenin aklına gelmemişti, fakat Arjantinli yıldız klasik bir 10 numaradan fazlası olduğunu kısa zamanda gösterdi.

Diego Bayburt'a karşı…

DİEGO Fenerbahçe'de neredeyse kulübemahkumu durumuna geldi. Jose Sosa ise Slaven Bilic'in sahadaki lideri. Akhisarmaçındamüthiş bir frikik golü atan Sosa, ligde aynı zamanda 5 asist yaptı. Diego ise ligde 8, kupada 1 maçta oynadı. Gol atamadı, tek asistini de kupada Bayburt'a karşı yaptı!

Yayınlanma Tarihi:08:53,