SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tüm dünyada çıktığı ringleri alt üst eden, müsabakaların soluksuz izlenen kick-boks un efsane isimlerinden Patrice Quarteron, Nieky Holzken ve ünlü oyuncu Hande Ataizi müsabaka öncesi İstanbul’da bir araya geldi.

Özlem Yıldız, Ece Erken ve Hande Ataizi’nin sunuculuğunu üstleneceği kickboks sevenlerin merakla takip etmesi beklenen organizasyonun tanıtım toplantısı renkli görüntülere sahne oldu. Antalya'da ringe çıkacak olan Partrice Quarteron'un noel baba kıyafeti giyerek, basın toplantısına katılması organizasyon yetkilileri ile turnuvada kısa bir sunum yapacak olan Hande Ataizi'ni güldürdü.

Neol baba kılığına giren Partrice Quarteron, turnuvada karşılaşacağı rakibi Zamiq Atakishiyev'e noel hediyesi getirdiğini söyelip, elindeki paketi havaya kaldırıp “Nerede benim rakibim? Neden hediyesini almaya gelmemiş. 25 Aralık'ta ona hediyesini kendi ellerimle vereceğim. Onu ringe sereceğim” sözleriyle toplantının yapıldığı salondakileri güldürdü. Ataizi, bir ara ellerinin çok büyük olduğunu söylediği ünlü kickboksçunun avucunun içine kendi elini koyup gazetecilere poz verdi.

Yiğit Medya tarafından organize edilen büyük “One shot World Series” müsabakası 25 Aralık gecesi tüm dünyada Kanal Türk ekranlarından naklen yayınlanacak ve bu müthiş mücadeleyi Türkiye'nin son dönemlerdeki en flaş sunucuları arasında yer alan Özlem Yıldız, Hande Ataizi ve Ece Erken gibi isimler sunacak.

VİP KONUKLAR LOCALAR İÇİN SIRADA

Bu müthiş mücadelede Patrice Quarteron ve Nieky Holzken’i yakından izlemek isteyen Türkiye ve Dünya sosyetesi Mardan Palace'ta ki özel localar için birbiri ile yarış halinde.

Ortalama 40 bin dolardan satışa sunulan localar için Spor ve sanat camiasının ünlü isimlerinin yanı sıra dünyanın ileri gelen isimleri de şimdiden yerlerini almaya hazırlanıyor.

MAÇLAR ÖNCESİ ALEXANDRA STAN VE OTİLİA RÜZGARI

Yiğit Medya'nın organize ettiği ve 25 Aralık'ta Antalya Mardan Palace Otel'de gerçekleşecek gecede maç öncesi izleyenleri büyük bir müzik ziyafeti bekliyor.

Ünlü yıldızlar Alexandra Stan ve Otilia konserleri ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanan Yiğit Medya 12 dünya şampiyonu ile 6 soluksuz mücadelenin yapılacağı “oneshot” gecesini unutulmaz bir geceye imza atmaya hazırlanıyor.

Yayınlanma Tarihi:15:07,