SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demirören 2. oldu

Antalya'nın Serik İlçesi'nde düzenlenen Fikret Öztürk Kulüpler Arası Golf Şampiyonası'nda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören de mücadele etti.

Güncellenme: 19:05, 22/12/2014
Demirören 2. oldu

Antalya’nın Serik İlçesi’nde düzenlenen Fikret Öztürk Kulüpler Arası Golf Şampiyonası’nda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören de mücadele etti.

Serik’e bağlı Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Regnum Carya Golf SPA Resort’un Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk adına düzenlenen ve bu yıl ilki gerçekleştirilen Fikret Öztürk Kulüpler Arası Golf Şampiyonası, 2 gün süren oyunların ardından tamamlandı. Carya Golf Kulübü ve National Golf Kulübü sahalarında gündüz ve akşam oynanan şampiyonaya, Türkiye’den 7 golf takımı ve 84 oyuncu katıldı. Turnuvada, TFF Başkanı Yıldırım Demirören de İstanbul Kemer Golf Kulübü takımıyla mücadele etti. Şampiyonayı Taurus Golf Kulübü birinci tamamlarken, İstanbul Kemer Golf Kulübü ikinci, Ankara Golf Kulübü ise üçüncü oldu. Dereceye girenlere ödülleri, TFF Başkanı Demirören ve Fikret Öztürk’ün katılımıyla Carya Golf Club House’ta düzenlenen törende verildi. Törende ayrıca, 18- 21 Aralık tarihlerinde oynanan ‘Regnum Winter Challenge’ turnuvasında dereceye girenler de ödüllendirildi.

Yayınlanma Tarihi:19:04,