SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldırım yine hesap sordu

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Kayseri maçı sonrası telefon açtığı İsmail Kartal'a “Futbolu hiç beğenmedim. Takım toparlanacak diye bekliyoruz ama hâlâ değişiklik yok” sözleriyle hesap sordu.

Güncellenme: 10:29, 21/12/2014
Yıldırım yine hesap sordu

Fenerbahçe’nin ligin dibindeki Balıkerkesir'den sonra küme düşme potasının sadece 2 basamak üstündeki Kayseri Erciyes maçlarında ecel terleri dökmesi başkan Aziz Yıldırım'ı adeta küplere bindirdi.

Hak mahrumiyeti cezası olmasına rağmen takımını Erciyes deplasmanında yalnız bırakmayan Sarı Lacivertliler’in 1 numarası, karşılaşmanın ardından teknik direktör İsmail Kartal'a sergilenen kötü futbolun hesabını sordu. 84. dakikada çok tartışmalı bir penaltı düdüğüyle 1-0 sarı-lacivertlilerin üstünlüğüyle tamamlanan mücadelenin hemen ardından sıcağı sıcağına soyunma odasını telefonla arayan başkan Yıldırım, genç teknik adamla kısa ama net mesajlar verdiği bir konuşma yaptı.

Başkan Yıldırım, “Oynanan futbolu beğenmedim. Siz sahada ne oynadığınızı sanıyorsunuz? Bu takım toparlanacak diye bekliyoruz ama hala aynı” ifadeleriyle isyan ederken, bu sözler üzerine Kartal'ın moralı altüst oldu.

Vatan