SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamzaoğlu geldi, kendini buldu

Hoca değiştikten sonra kendini bulan Burak Yılmaz, son 3 lig maçında 5 kez ağları sarstı. Gaziantep deplasmanında da galibiyette onun imzası vardı.

Güncellenme: 09:47, 21/12/2014
Hamzaoğlu geldi, kendini buldu

Sezonun flaş takımı Mersin'i konuk eden Galatasaray, kritik bir virajı kayıpsız atlattı. Cimbom iki kez geriye düştüğü maçı çevirmesini bildi.

Hamza Hamzaoğlu geldikten sonra ligde şampiyonluğun favorisi olduğunu herkese kanıtlayan Galatasaray'da, Burak Yılmaz da kendini buldu. Dün yine müthiş oynayan Burak, Hamza hocanın olduğu son 3 lig maçında 5 kez ağları sarstı. Taffarel'in kulübede olduğu Gaziantepspor deplasmanında da zafer golünü yine Burak atmıştı.

Maçın ardından ise farklı bir tartışma vardı. Mersin kalecisi Nihat Burak'ın yerde kaldığı pozisyonla ilgili, “Kesinlikle penaltı değil. Bunu Sabri de söyledi. Burak gülüyordu. Fırat hocaya yakışmadı. Hakkımı helal etmiyorum” dedi.

Penaltı tartışması

Burak ise cevap verdi: “İzleyen herkes görür pozisyon penaltı. Tartışması bile olmaz. Sahada kimseye gülmedim. Nihat sinirle söylemiştir. Beni böyle şeylerin içine çekmesinler. Mitrovic'in beni ittiği pozisyon da ortada. Fırat Aydınus ittin dedi, itmedim ama öyle olsun”

Yayınlanma Tarihi:08:53,