SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzon’da büyük gün

Seçimin yapılmayacağı kritik toplantıda eski başkanlar ve yöneticilerden oluşanmuhalefet kanadı, İbrahim Hacıosmanoğlu’nu ibra etmemeyi ve yetki vermemeyi planlıyor. Hedef, başkanın koltuğunu iyice sarsmak.

Güncellenme: 09:50, 20/12/2014
Trabzon’da büyük gün

Beklenen gün geldi… Trabzonspor'un olağan genel kurulu bugün saat 10.00'da yapılacak.Kongre öncesinde adeta kılıçlar çekildi. Seçim maddesinin olmadığı genel kurul damali ve idari tablolar sunulacak. Eski başkanlar ve yöneticilerden oluşan muhalefet kanadı geçtiğimiz günlerde toplanırken, Başkan İbrahimHacıosmanoğlu'nu ibra etmemeyi planlıyor.

Aynı zamanda gayrimenkul alımı için yönetime yetki verilmeyecek, sunulacak 2015 bütçesi de onaylanmayacak. Bu yönde yerel gazetelere ilan bile  veren muhalefet, kısa süre içinde seçim yapılmasını sağlamanın peşinde.

Yönetimde karşı atağa geçti. Üyelere tek tek mesaj gönderen Hacıosmanoğlu'nun ekibi, seçim olmamasına rağmen genel kurula gelinmesini istiyor.

ÜYELERE TEK TEK MESAJ

Bu konuyla ilgili Başkan  Yardımcısı Yakup Aslan üyelerin telefonuna gönderdiği mesajda, “Yaptıklarımızın hesabını, kendi menfaatlerini Trabzonspor'un menfaatlerinin üzerinde görenlere değil, gerçek Trabzonsporlu olanlara yani sizlere vermekle yükümlüyüz. Bu çerçevede, yaptıklarımızı bizzat bizlerden dinleyip değerlendirmek üzere 20 Aralık Cumartesi günü saat 10.00'da başlayacak mali genel kurula teşriflerinizi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.