SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Sana mı kaldı Trabzon’un kalesini korumak”

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, önceki gün söylediği, "Eski başkan Sadri Şener, İstanbul'da 1-1 berabere kaldığımız ve Bursa'nın şampiyon olduğu Fenerbahçe maçı sonrası Onur'u niye azarladı. Bunun cevabını versin yoksa ben açıklarım" sözlerinin detaylarını verdi.

Güncellenme: 14:14, 20/12/2014
“Sana mı kaldı Trabzon’un kalesini korumak”

A Spor’a konuşan Hacıosmanoğlu, “Onur Fenerbahçe maçından sonra yanıma geldi. Sadri Şener maçın ardından Onur’a ‘Ne oldu, herkesi geçiyorlar, seni geçemiyorlar demiş. Onur da ‘Ne yapayım başkanım. Trabzon’un kalesini koruyorum’ diye yanıt vermiş. Şener bunun üzerine ‘Sana mı kaldı Trabzon’un kalesini korumak’ ifadelerini kullanmış” dedi.

Hacıosmanoğlu “Haklı eleştirilere açığız. Ama yüzü olmayan kişilerin eleştirmesinden rahatsız oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:

“Biz mali genel kurulda satma değil; satın alma yetkisi istiyoruz. Bunu bile çarpıtıyorlar. Biz geldiğimizde zaten her şeyi satmışlardı. Biz borcumuzu 10 seneye yayarak yapılandırdık. Sportif yapılanma ve yatırım icin Denizbank teminat istedi. Biz de Akyazı’nın isim hakkını verdik. Böylece bankadaki faizli borcumuz ortadan kalktı.”