SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kartal’ın sağ bekine Pereira

Beşiktaş’ın, Benfica’da forma giyen Maxi Pereira’nın menajeriyle ön görüşme yaptığı iddia edildi. 30 yaşındaki yıldızın kontratı sezon sonunda bitiyor.

Güncellenme: 10:54, 20/12/2014
Kartal’ın sağ bekine Pereira

Kara Kartal'da transfer çalışmaları yoğun bir biçimde devam ediyor. Bilindiği gibi teknik patron Bilic, ısrarla sağ beke transfer istiyor. Yönetim de Molde'nin Norveçli yıldızı Martin Linnes için bastırıyor. Ancak iki taraf arasındaki pazarlıkların sonu bir türlü gelmiyor. Siyah-beyazlıların da bu nedenle alternatif isimleri gündeme aldığı öğrenildi. Beşiktaş'ın son olarak Benfica'da top koşturan 30 yaşındaki Maxi Pereira'nın menajeriyle bir ön görüşme yaptığı iddia edildi.

MENAJER YALANLAMADI

İddialar, menajer Paco Casal tarafından da yalanlanmadı. Casal, “Sözleşmemiz sezon sonunda sona erecek. Önceliğimizin Benfica olduğunu söyledik. Ama sözleşme şartları ve süresi konusunda çeşitli anlaşmazlıklar yaşıyoruz. Biz de Türkiye ve İspanya‘dan bazı takımlarla görüştük. Benfica'nın tutumu böyle devam ederse bu görüşmeler de sürer” dedi. Pereira'yı daha önce Liverpool da yakın takibe almıştı.

Yayınlanma Tarihi:09:33,