SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’a Muslera için de teklif geldi

Sneijder, Alex Telles ve Muslera'nın menajerleri Albers, Motta ve Fonseca başa bela oldu. 3 isim her gün bir teklif getirirken Fonseca, Muslera'ya Milan'ın 10 milyonluk teklifini getirdi.

Güncellenme: 12:06, 20/12/2014
Galatasaray’a Muslera için de teklif geldi

Galatasaray yönetimi 4. yıldız için “Kimseyi satmayacağız” diyor ama menajerler kapıdan gitmiyor.

Sneijder, Alex Telles ve Muslera’nın menajerleri her gün bir teklif getirirken 3 yıldızı kopartmak için adeta ellerinden geleni yapıyor. Sneijder’a, M.United, Southampton, M.City, Milan, Inter ve ABD’den New York City ile Toronto kulüpleri talip. 10 milyon pounda kadar teklifler var. Ancak Aslan 20 milyon euro halinde düşünmeye sıcak bakıyor. Alex Telles’e Juventus, kiralama+8 milyon euro opsiyonlu satış teklif etti, G.Saray düşünmedi bile. Muslera için ise sezon başından beri her gün haberler çıkıyor.

KOMİSYONU DÜŞÜNÜYORLAR

3 yıldızın gitmesi içinse 3 menajer sürekli ayak oyunları yapıyor. Sneijder’ın menajeri Albers, neredeyse her gün açıklama yapıyor. Yönetimin 10 milyon eurodan aşağı düşünmediği Alex Telles’in menajeri Fernando Motta en son Gremio ismini öne attı, “Alex teklifi duydu, mutlu oldu” dedi. Muslera’nın İtalya’daki haklarını elinde bulunduran Daniel Fonseca ise, Milan’ın teklifini kulübe iletti. 10 milyon euro veren İtalyanlar’a karşı G.Saray 20 milyon istiyor. Bakalım ocakta 3 menajer mi, G.Saray mı kazanacak?

Akşam

 

Yayınlanma Tarihi:10:43,