SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Albayrak’tan ilginç açıklama!

G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, “Maddi sıkıntılar sebebiyle fedakarlıklarda bulunmak zorundayız. Mesela Eboue’yi alan olsa havalimanına kadar sırtımda taşırım” dedi

Güncellenme: 10:09, 20/12/2014
Albayrak’tan ilginç açıklama!

Abdürrahim Albayrak, “Her ayın 30'u geldiğinde geriye dönük borçları ödüyoruz. Geldiğimizden bu yana 10 milyon Euro borç ödedik. Olcan için daha dün Trabzonspor'a 1 milyon Euro kasadan çıktı” dedi. Bazı oyuncuları göndereceklerini tekrarlayan Albayrak, “Mesela Eboue'yi alan olsa, havalimanına kadar sırtımda taşırım. Kendi işim için olsa yapmam ama kulüp için yaparım” şeklinde konuştu.

Albayrak, “Görüştüğüm, G.Saray'a gelmek için can atan oyuncular var. Ama hepimiz feda etmek zorundayız. Büyük harcamalar yapamayız. Prandelli zamanında Karabük sormuş, Yasin de kiralık olarak gelebilirim demiş. Hamza hoca kalmasını istedi, sorun yok. Yıldızları satmak istemiyoruz. Çünkü hedefimiz 4.yıldız. Ama biliyorsunuz bir kanun vardır. Değerini bulan oyuncuyu satacaksınız. Sneijder'e resmi teklif yok. Telles'e yapılan teklif de düşük” dedi.

Yayınlanma Tarihi:09:21,