SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da yeni moda Patric Young

Alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle Philadelphia 76ers'ın yolunu tutan Furkan Aldemir'in yerine apar topar transfer edilen ABD'li pivot Patric Young, Galatasaraylı basketbolseverleri kısa sürede kendisine hayran bıraktı.

Güncellenme: 14:59, 19/12/2014
Galatasaray’da yeni moda Patric Young

Maddi sıkıntılar nedeniyle takımda yaşanan tüm ayrılıklara rağmen Euroleague’de yine TOP16’ya kalan Galatasaray Liv Hospital’da Patric Young sevinci yaşanıyor.

Bitmek bilmeyen enerjisi ve agresif oyunuyla Sarı Kırmızılı ekiple çıktığı her maçta takımına büyük katkı sağlayan Young, Olympiakos’a karşı alınan tarihi zaferde de Arroyo ile birlikte başrol oynadı. Karşılaşmayı 16 sayı ve 10 ribaund ile tamamlayan King Kong lakaplı yıldız, Yunan devine karşı pota altını adeta kararttı.

Öte yandan 22 yaşındaki oyuncunun dün Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf da Galatasaraylı taraftarların büyük beğenisini kazandı. Galatasaraylı taraftarlar, Young’ın Türk kahvesi içerken çektiği fotoğrafa şakayla karışık “Demek ki bu performansın sırrı Türk kahvesi” yorumlarını yaptılar.youngs

Yayınlanma Tarihi:14:57,