SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı

Türkiye Basketbol Ligi'ne 11, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne 9. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde ise 12. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, basketbol liglerinde haftanın maç programı şöyle:

Türkiye Basketbol Ligi

Yarın:

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor Medical Park (Cebeci)

16.00 Banvit-Beşiktaş İntegral Forex (Banvit Kara Ali Acar)

16.00 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Royal Halı Gaziantep (TOBB)

17.00 Darüşşafaka Doğuş-Pınar Karşıyaka (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.00 Uşak Sportif-Türk Telekom (Uşak Üniversitesi)

21 Aralık Pazar:

13.30 Torku Konyaspor-Anadolu Efes (Selçuklu Belediyesi)

16.00 Galatasaray Liv Hospital-TOFAŞ (Abdi İpekçi)

18.30 NSK Eskişehir Basket-Fenerbahçe Ülker (Anadolu Üniversitesi)

– Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Yarın:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Edirne Belediyesi Edirnespor (Servet Tazegül)

16.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Orman Gençlik (Kadir Has Kongre Merkezi)

21 Aralık Pazar:

14.00 Adana BOTAŞ-Osmaniye Gençlik (Menderes)

14.00 Orduspor-Canik Belediyespor (Vali Kemal Yazıcıoğlu)

14.00 Beşiktaş-Adana ASKİ (Beşiktaş İntegral Arena)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi BGD (Antakya)

18.30 Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe (Abdi İpekçi)

Türkiye Basketbol 2. Ligi

Bugün:

14.30 Finalspor-Gelişim Koleji (Final Okulları)

16.00 Mondi Melikşah Üniversitesi-İTÜ (Melikşah Üniversitesi Recep Mamur)

Yarın:

15.00 Akhisar Belediyespor-Sinpaş Denizli Basket (Akhisar Belediye)

16.00 Best Balıkesir-Afyon Belediyespor (Kurtdereli)

17.00 İstanbul DSİ-Orkide Gediz Üniversitesi (Caferağa)

17.00 Pertevniyal-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

17.00 TÜYAP Büyükçekmece-Socarspor (Mimar Sinan Koleji)

17.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Giresun 19 Eylül)

21 Aralık Pazar:

17.00 Adanaspor-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Menderes)