SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

O da artık bir şeyler yapsın!

F.Bahçe’de bir türlü beklenen patlamayı yapamayan Brezilyalı yıldız için hocası, kupadaki 90 dakikanın ardından sitem kokan açıklamalar yaptı.

Güncellenme: 09:06, 18/12/2014
O da artık bir şeyler yapsın!

Diego Ribas… F.Bahçe'ye gelişi yıllar sürmüştü. Sarı-lacivertliler, 2008'den bu yana peşinden koştuğu Brezilyalı yıldızı hem de ezeli rakibi Beşiktaş'a transferde bir çalım atarak renklerine bağlamıştı. Ancak Sambacı geldiği günden bu yana bir türlü beklenen performansı gösteremiyordu. 3. Lig temsilcisi Bayburt karşısında 90 dakika görev alan Diego bir asist yaptı ama futbolu sınıfı yine geçemedi. Teknik direktör İsmail Kartal'ın ünlü futbolcuyla ilgili maç sonundaki ifadeleri ise oldukça iğneliyiciydi.

Kartal, “Bir an önce uyum sağlaması için büyük çaba sarf ediyoruz. Ligde ve kupada şans verdik. Kalitesi tartışılmaz, o bir dünya yıldızı… Gerçek kimliğine dönmesini en çok isteyen insanlarız. Daha fazla katkı sağlaması için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

İsmail Kartal'ın bu sitemkar sözlerinin Diego'ya direkt olmasa da dolaylı yoldan “Sen de artık bir şeyler yap” diye bir uyarı mesajı olduğu kaydedildi.