SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray yönetimi çatırdadı

Galatasaray Yönetiminde kazan kaynamaya başladı. Yönetim Kurulu, Duygun Yarsuvat'ın Fenerbahçe'nin şike süreciyle ilgili yaptığı açıklamaların ardın acil toplantı talep etmesi ve Yarsuvat'ın toplantı isteğini olumsuz bakması ortalığı karıştırdı.

Güncellenme: 19:29, 18/12/2014
Galatasaray yönetimi çatırdadı

AMK

Duygun Yarsuvat’ın özel bir toplantıda spor yazarı Atilla Gökçe’ye Fenerbahçe ‘nin yaşadığı şike süreciyle ilgili yaptığı açıklamalar gündem yaratmıştı.

Yarsuvat’ın “Fenerbahçe’den 50 milyon dolar istendi. Başkan Aziz Yıldırım ve kulüp vermeyince, malum süreç başladı” şeklindeki sözlerinden sonra Yıldırım’dan ve Fetullah Gülen’in Avukatından yanıt gelmişti.

Sarı kırmızılı camiada yaşanan bu gelişmeler sonra Yönetim Kurulu’nun acil toplantı talep etti. Başkan Yarsuvat Yönetimin toplantı isteğine olumsuz yanıt verince olanlar oldu.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Selim Arda Üçer sosyal hesabından adeta isyan etti.

Üçer ‘Her türlü etik dışı davranışa karşı inatla ve ısrarla önce Galatasaray değerleri ve duruşu! Ailede, tribünde, kulüpte öğrendiğim gibi…’ açıklamalarında bulundu.

İşte  Selim Arda Üçer’in o paylaşımı : 

Selim Arda Üçer’in attığı tweetleri Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Cem Kınay’ın retweet etmesi gözlerden kaçmadı.

Bu gelişmelerin ardından gözler Galatasaray Yönetimi’nin üzerine çevrildi. Çok büyük bir maddi krizin içinde bulunan Galatasaray’da şimdide yönetimde yaşanan bu sıkıntılar Duygun Yarsuvat’ın Başkanlığına nasıl bir etki yaratacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. 

Yayınlanma Tarihi:19:18,