SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Malatyaspor kendini affettirecek

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, "Taraftarımızı Menemen Belediyespor maçında üzdük. Ankara'da galip gelerek, sevindirmek istiyoruz" dedi.

Güncellenme: 16:29, 17/12/2014
Malatyaspor kendini affettirecek

Yeni Malatyaspor, Türkiye Futbol Federasyonu Antrenman Sahası’nda, Uğur yönetiminde Keçiörengücü maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Uğur, antrenman sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, ligin ilk yarısının son maçında Keçiörengücü’nü yenip, devre arasına moralli girmek istediklerini söyledi.

Menemen Belediyespor maçında kaybettikleri 3 puanı Keçiörengücü karşısında telafi etmek istediklerini belirten Uğur, “Ligin ilk yarısının son maçında Keçiörengücü ile karşılaşacağız. İç sahadaki puan kaybımızı Keçiörengücü maçında telafi etmek istiyoruz. Taraftarımızı Menemen Belediyespor maçında üzdük. Ankara’da galip gelerek, sevindirmek istiyoruz” diye konuştu.

Ligde hiçbir maçın kolay olmadığını vurgulayan Uğur, “Şuna inanıyorum ki sezon sonunda bu takım ligin zirvesinde olacak. Buna olan inancımdan zerre kadar geri adım atmadım. Bu zorlukları yenip, hedefimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Bir gazetecinin, “Devre arasında transfer olacak mı?” sorusu üzerine Uğur, “Bunlarla ilgili çok yorum yapmaya gerek yok. Üzerimize ne düşüyorsa ve ihtiyacımız olan neyse onun hamlesi yapılacaktır” dedi.