SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Saran’dan Yıldırım’a ağır benzetme!

Saran Holding Yönetim kurulu Başkanı ve Fenerbahçe Kulübü eski yöneticisi Sadettin Saran, Aziz Yıldırım için "Yalancı Çoban" benzetmesi yaptı.

Güncellenme: 16:33, 17/12/2014
Saran’dan Yıldırım’a ağır benzetme!

Bahçeşehir Üniversitesi Girişimciler Akademisi’nin düzenlediği ‘Genç Girişimciler’ paneline konuşmacı olarak katılan Sadettin Saran, panel öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın “bir dönem daha başkanlık yaptıktan sonra bırakacağım” açıklamasına karşılık, “bunu daha önce bir kaç defa daha duyduk yalancı çoban hikayesi var ona benzetiyorum, çok fazla yorum yapmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

“ZEKERİYA ALP DÜRÜST BİR İNSANDI”

Saran, Zekeriya Alp’in istifasına “Zekeriya Alp çok kıymetli bir insan. Hakemliğin içinden gelmese bile bence görevinde çok güzel bir şekilde yaptı. Dürüst kıymetli bir insan. Hayırlı olsun istifası. Yusuf beyin de işi çok zor, Allah ona kolaylık versin” diye yorum yaptı.

“ÇARŞI SPORUN İÇİNDE KALMALI”

Sadettin Saran, Beşiktaş taraftar grubu Çarşı’nın darbeden yargılanmasını ise,”Çarşı sporun içinde kalmalı. Çarşı’yı ben spor grubu olarak biliyorum. Bunları gördükçe de üzülüyorum. Fakat sempatik bir cevap vermişler. İnşallah her şeyin hayırlısı olur. Yargıya intikal etmiş bir konu” şeklinde değerlendirdi.