SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Mert istese giderdi”

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Mert Günok’un menajeri Batur Altıparmak, “Önceliği her zaman Fenerbahçe. İstese zamanında Beşiktaş’a giderdi. Ama yuvasında kaldı” dedi.

Güncellenme: 09:32, 16/12/2014
“Mert istese giderdi”

Fenerbahçe'nin yetenekli kalecisi Mert Günok'un adı Trabzonspor ile anılıyordu. Bordo-mavililerin sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Mert ile şimdiden söz kesmeye çalıştığı iddia ediliyordu. Ancak 25 yaşındaki file bekçisinin menajeri Batur Altıparmak, bu söylentileri kesin bir dille yalanladı.

4 MAÇTA 4 GOL YEDİ

Altıparmak, Mert'in tek hayalinin Fenerbahçe'nin 1. kalecisi olmak olduğunu söyledi. “Önceliğimiz her zaman belli” diyen Altıparmak, geçmişe dair bir olayı da kamuoyuyla paylaştı.

Altıparmak, “Fenerbahçe ile konuşmadan hiçbir kulüple görüşmeyiz. Böyle bir talep olursa direkt reddederiz. Mert kesinlikle ayrılmak istemiyor. Yedek kalmak çok önemli değil. Zamanında Beşiktaş onu istemişti. Hem de 1. kalecilik güvencesi vermişlerdi. Ama o yedek kalacağını bile bile Fenerbahçe'yi seçti. Forma için savaşmak istedi” ifadelerini kullandı. Mert bu sezon 4 lig maçında forma giyebildi ve 4 gol yedi.