SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon başında takıma verdiği izinler nedeniyle Ersun Yanal’a kızan ve şampiyon hocayla yollarını ayıran başkan Aziz Yıldırım, İsmail Kartal’ın göreve gelmesiyle Samandıra’ya olan ziyaretlerini azaltmıştı.

Ancak 2 hafta üst üste alınan beraberlikten sonra tesislerde tam gün mesai ilan edip futbolcular ve teknik heyete fazlaca uyarılarda bulunan başkan, yönetim kurulundaki arkadaşlarının ricası üzerine çıkarmalarını azaltmaya karar verdi.

Yöneticiler, “Samandıra'ya sık gitmene gerek yok. Biz zaten takıma gerekli uyarıları yaptık. Herkese tek tek şampiyonluğun önemini anlattık. Buradaki herkes profesyonel. Görev sorumluluklarını biliyorlar. Bu yüzden sana çok iş düşmeyecek. Zaten hem sen hem de biz ağırlığımızı 1 milyon üye projesine verdik. Futbolcular da buna destek verip, fedakârlık yapıyorlar” sözleriyle sarı-lacivertlilerin 1 numarasını ikna ederken, geçen haftadan bu yana büyük bir değişim yaşandı.

SADECE 1 İDMAN İZLEDİ

Yöneticilerin Sivasspor maçı öncesi verdiği yemeğe futbolcular ve teknik heyet tam kadro katılırken, başkan ise organizasyonda yer almayarak kendisini geri çektiğini belgeledi. Bundan böyle Samandıra mesaisini minimuma indirecek olan Aziz Yıldırım, geride bıraktığımız haftadan bu yana sadece 1 kez antrenmanları yerinden izledi.

Vatan