SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yılın takası gerçekleşiyor!

Defansın göbeğinde sürekli iki yabancı oynatan ve kontenjandan dolayı büyük sıkıntı yaşayan Ersun Yanal, Serdar Aziz’i istedi. Yönetim kadro dışı olan Mustafa Yumlu’yu koz olarak kullanacak

Güncellenme: 09:22, 14/12/2014
Yılın takası gerçekleşiyor!

AMKSPOR / Safa Can KONUKSEVER

Belkalem Medjani ve Papadopoulos'u değişimli olarak stoper bölgesinde oynatan teknik direktör Ersun Yanal, özellikle lig maçlarında kontenjandan dolayı sıkıntı çekiyor. Mustafa Yumlu yönetim kararıyla kadro dışı, Aykut Demir ise sakatlıktan çıktı ve yeni yeni oynamaya başladı. Yanal, savunmaya mutlaka yerli bir isim istiyor. Hedefteki oyuncu Serdar Aziz.

Bu transfer fazla maliyetli olmadan çözülebilir. Çünkü Bursaspor da, Şenol Güneş'in eski öğrencisi olan Mustafa Yumlu'nun peşinde. Ancak Timsah kafa kafaya takas formülüne sıcak bakmıyor. Trabzonspor, Serdar için Mustafa'nın yanı sıra bir miktar para vermesi durumunda devre arasında bu işi mutlu sonla bitirecek.

F.Bahçe de peşinde

Trabzon’da oynama ihtimali olmayan Mustafa'nın Bursaspor'a gitmeye dünden razı olduğu biliniyor. Serdar Aziz'i ise Ersun Yanal ikna edecek. A Milli Takım'a yeniden yükselen Serdar, ligin ilk 12 haftasında maç kaçırmadı. 24 yaşındaki oyuncu ile Fenerbahçe de yakından ilgileniyor.

 

Yayınlanma Tarihi:08:54,