SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Transferde inanılmaz gelişmeler!

Yasin Öztekin, Umut Gündoğan ve Furkan Özçal’ın haberi yokken yönetim Karabükspor’la anlaşmaya vardı. Hamza hocaya da, “Bu 3 futbolcu, Karabük’e gitmek istiyor...” dendi

Güncellenme: 09:22, 14/12/2014
Transferde inanılmaz gelişmeler!

AMKSPOR / Safacan KONUKSEVER

Konya karşılaşması öncesinde İstanbul'daki son antrenman başlamadan G.Saray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Yasin Öztekin'i yanına çağırdı ve “Hayırlı olsun. Sen, Umut ve Furkan, Karabük'le anlaşmışsınız” dedi. Yasin Öztekin, “Ne diyorsunuz hocam? Benim hiçbir şeyden haberim yok” karşılığını verdi. Bunun üzerine Hamza hoca, “Bana anlaştığınızı Abdurrahim Albayrak söyledi” deyince ortalık buz kesti.

Ne diyorsun?

İddiaya göre Albayrak, “Oyuncular gitmek istiyor, ne diyorsunuz hocam?” demişti. Genç teknik adam da, “Adı ne olursa olsun ayrılmak isteyenin önünde durmam” yorumunu yapmıştı. Ancak Yasin hocasına, “Ben kalıp savaşmak istiyorum. Hiçbir yere gitmeyeceğim” deyince Hamza Hamzaoğlu onu Konya maçının kadrosuna aldı. İşin ilginç yanı bu 3 futbolcu da Karabükspor'la görüşmemişti. Yani olup bitenden kesinlikle haberleri yoktu.

1.5 milyon Euro!

Karabükspor’un Furkan Özçal'ın bonservisi için 1 milyon Euro, Yasin ve Umut'un kiralama bedelleri olarak da 250'şer bin Euroluk teklif yaptığı öğrenildi. Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak da rakamı duyunca işi hemen bitirmek istedi. Ancak Yasin'in kalma isteği işi bozdu. Geçtiğimiz günlerde Furkan ve Umut'un kiralık transferi için Karabükspor'la görüşmelere başlandığı açıklanmıştı. Ancak bu iki futbolcu da henüz kimseyle görüşmedi.

 

Yayınlanma Tarihi:08:48,