SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor yıldızını Ocak’ta satıyor!

Trabzonspor'da takıma en az yararı dokunan ancak en çok transfer teklifi gelen oyuncu VVaris Majeed... Henüz 2 golü bulunan oyuncu için bordo-mavililerin hocası, "Satalım" raporu verdi..

Güncellenme: 12:35, 14/12/2014
Trabzonspor yıldızını Ocak’ta satıyor!

Bordo-mavililer sezona 22 yeni oyuncu ekleyerek başladı. Ancak Spartak Moskova’dan 6 milyon Euro’ya alınan VVaris Majeed, diğer transferler Cardozo, Medjani, Belkalem, Mehmet Ekici, Yatabare kadar verimli olamadı. Sadece Lokeren ve Keçiören maçlarında ağları havalandırdı.

Buna rağmen en çok transfer teklifi de Ganalı oyuncuya yapılıyor. Manchester United’ın da gündemindeki VVaris Majeed için son olarak Katar’dan 12 milyon euroyu asan teklifler geliyor…

Transfer döneminde 67 milyon euro para harcayan, kasaya ise 11.7 milyon euro koyan bordo-mavililer özellikle savunmaya oyuncu arıyor. Teknik direktör Ersun Yanal ise yönetime sunduğu raporda, ısrarla yeni transfer yapılması baskısında bulunuyor. Hatta Yanal, “Waris’ten vazgeçebiliriz. Gelecek paraya Ocak ayı için daha verimli transfer yapabiliriz” raporunu sundu.

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile yönetimin tekliflere ve Yanal’ın raporuna nasıl bir yanıt vereceği merak konusu.

Millet