SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sivasspor karşısındaki 4-1'lik flaş galibiyet sonrası Fenerbahçe'de neşe hakimdi… Sarı-lacivertliler uzun bir aradan sonra takım olarak hem havaya girdiler hem de keyifler yerine geldi…

Kadıköy'dek maçın ardından soyunma odasında espriler havada uçuşurken, teknik direktör İsmail Kartal, oyuncularını kutladıktan sonra onlara coşku içinde oynadıkları için ekstra teşekkür etti. Üst düzey bir performans sergilediklerini belirten Kartal, “Türkiye'de size karşı her takım hem çok sert, hem de kapalı oynuyor. Sizin o maçlarda da bu coşkunuzu göstermeniz gerek. Bu hava ve coşku bizi şampiyonluğa taşıyacak” dedi.

“HER TAKIM GOLÜ DÜŞÜNMELi”

Kartal, Kuyt'a ise ayrı bir kutlama yaptı. Hollandalı futbolcuya performansı nedeniyle tebrik eden ve kalitesini ortaya koymasının takımı ileri taşıdığını dile getiren İsmail Hoca maç sonrası medya mensuplarıyla yaptığı sohbette takımının tam da istediği gibi oynadığını belirtti ve şunları söyledi:

“Beşiktaş, Galatasaray ve Rizespor maçlarında da çok iyi bir futbol oynamıştık. Çünkü bu takımlar futbolu ve golü düşünüyorlardı. Türkiye'de açık futbolu tercih eden takım az. Galatasaray ve Beşiktaş da çok zorlanıyor bu konuda… İki takım da golü düşünüp açık oynayınca, o maçı seyredenler de büyük keyif alıyor.”

Hürriyet